تبلیغات
آنایوردم آستارا - یک کاندیدای تالش مدعی احداث کارخانه BMW در ماسال شد


درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندها:

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

یک کاندیدای تالش مدعی احداث کارخانه BMW در ماسال شد

نوشته شده توسط:سجاد یوسفی
جمعه 6 آذر 1394-10:17 ب.ظ


پرفسور بتولی کاندیدای مجلس تالش

یک کاندیدای احتمالی مجلس تالش از احداث کارخانه BMW در شهرستان ماسال خبر داد. وی همچنین از احداث کارخانه کشتی سازی در شهرستان رضوانشهر خبر داد!

به گزارش ماسال فردا، پرفسور بتولی یکی از کاندیداهای این دوره از انتخابات تالش در گفتگو با ماسال فردا بخشی از برنامه های خود را اعلام کرد.

دکتر بتولی بازگرداندن آموزش پزشکی از وزارت بهداشت به وزارت علوم، تحویل دانشگاه آزاد به وزارت علوم، تاسیس دانشگاه مستقل طب مکمل را به عنوان برنامه های اصلی و احداث جاده مستقیم از ماسال تا ماسوله و تکمیل پروزه های نیمه تمام حوزه ی انتخابیه تالش، تبدیل دو شهرستان تالش و رضوانشهر به عنوان منطقه آزاد تجاری اقتصادی، احداث کارخانه ذوب آهن و فولاد سازی در تالش و احداث کارخانه کشتی سازی در رضوانشهر  را دیگر برنامه های خود عنوان نمود.
وی همچین مدعی شده است در صورت پیروزی در انتخابات مجلس تالش خط تولید شرکت معتبر BMW در شهرستان ماسال را احداث خواهد کرد!

اینکه این ادعاها تا چه میزان می تواند رنگ عملی به خود گیرد، موضوعی است که تا  کنون پرفسور بتولی در خصوص نحوه ی اجرای آن پاسخ مشخصی نداده است.

دیدگاه‌ها   

سیدمحمدعلی بتولی
7 | 3 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 08:03
سلام دوستان عزیز من . "رنگ عملی" گرفتن پروژه ها بخود مستلزم : 1- انتخاب اینجانب بعنوان "نماینده مجلس" از آن حوزه انتخابیه جهت دستیابی به قدرت "چانه زنی" و "گشودن راههای عملی برای تسهیل سرمایه گذاریها" و 2- استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای بی پایان "بخش خصوصی در سطح جهانی" در احداث پروژه های عظیم خواهدبود . اینها پروژه های جدیدی نیستند . بنده سالها قبل در صدد اجراء و احداث آنها بودم و حتی مذاکرات مقدماتی اینکارها را بعمل آوردم و در جلسه ای در زمستان سال 1385 در استانداری گیلان مطالب را به عرض مقامات محترم وقت رساندم اما بجز فرمانداری ماسال که مرتبا با اینجانب در تماس بودند و پیگیری می فرمودند هیچ واکنش مثبتی از سوی مقامات وقت دریافت نکردم !! حتی در مذاکراتی که با دوست عزیز و ارجمندم جناب آقای "پرفسوردکترهوشنگ امیراحمدی" داشتم از ایشان هم خواهش کردم که با امکانات و ارتباطات وسیعی که دارند به بنده کمک بفرمایند تا این کار خطیر را به سرانجام مطلوب برسانیم و ایشان نیز با لطفی که همیشه به بنده داشته و دارند پذیرفتند که از جان و دل در خدمت رشد و توسعه و پیشرفت آن منطقه باشند و از کمکهای لازم دریغ نورزند .احداث این پروژهها از یکسو کاری نیست که هرکسی قادر به انجام آنها باشد و از جمله جوانانی که "کارمند شهرداری" یا "کارمند قوه قضائیه" و غیره ... هستند بتوانند آنها را انجام بدهند و اصلا در مخیله ایشان نمی گنجد که چنین کارهائی هم وجود دارند !! و از سوی دیگر برای اینجانب که سالیان طولانی مدیر و مالک پروژههای عظیم بوده ام امری عادی و در دسترس و قابل اجراست . این که قبلا هم عرض کردم : " کارهر بز نیست خرمن کوفتن - گاو نر میخواهد و مرد کهن " به همین جهات و بسیاری جهات دیگر از جمله حفظ "منافع ملی کشور" بوده و هست . حتی دوستان عزیزم در همین وبسایت ماسال فردا هم با نظر "تحیر" این مطلب را منتشر فرموده اند که از نصب علامت تعجب : (!) در مقابل جملات کاملا مشخص است !! اما یقین بدانید که کارخانه BMW خیلی بیشتر از بنده و شما علاقمند به ورود به بازار ایران و احداث کارخانه در این کشوراست . بدیهی است که هر تاجری مایل به گسترش "بازار مصرف" برای کالای خودش و دستیابی به سود هر چه بیشتر است علی الخصوص در این اوضاع آشفته اقتصادی در اروپا و در سطح جهانی و شما ملاحظه میفرمائید که هنوز مرکب امضاءهای "برجام" خشک نشده بود که هیاتهای اقتصادی از سوی کشورهای مختلف (و از جمله آلمان یعنی مرکز تولید BMW ) به ایران سرازیر شدند ( که اتفاقا آلمانیها نخستین هیاتی بودند که دقیقا فردای توافق جامع هسته ای به ایران آمدند ) و این رفت و آمدها همچنان ادامه دارد . بنابراین اصلا نگران نباشید . همانگونه که زمانی "هلاکو خان رامبد" موفق شد کارخانه عظیم چوب و کاغذ (چوکا) را به تالش بیاورد در شرایطی که تالش به هیچ وجه این امکانات زیربنائی امروزی را نداشت ما هم میتوانیم و قادر هستیم تمام این کارخانه ها و صنایع عظیم را در آن منطقه احداث کنیم مشروط بر اینکه مردم عزیز و محترم هر سه شهرستان تالش-ماسال و رضوانشهر با رای خودشان کمک کنند که بنده به مجلس بروم و دستم برای این خدمات باز شود . این آراء صرفا کمک به اینجانب نیست و در واقع کمک به عمران و آبادانی آن منطقه و در حقیقت کمک به خودشان است . موفق و موید باشید . با تقدیم شایسته ترین احترامات- ارادتمند : دکترسیدمحمدعلی بتولی-کاندیدای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه تالش-ماسال و رضوانشهر .
گزارش به مدیر
الف
10 | 1 # الف 1394-08-17 22:04
جناب بتولی بنده یک کارشناس مسائل محیط زیست هستم در این خصوص چه برنامه ای برای اشتغال اینجانب دارید؟
آیا بنده را به عنوان یک مدیر دولتی منصوب خواهید نمود!

اما به عنوان یک دوست و یک طرفدار نخبگانی چون شما و شیفته ای چون من؛ از افراد سودجویی همچون آقای آج دوری بجویید. از ما گفتن! ایشان به ما میگویند کلید گم کرده ایم اما خودشان هر روز با یک نفر هستد!
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی
9 | 0 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 23:31
سلام . خیلی از لطف و عنایت حضرتعالی متشکرم . انشاالله اگر بتوانم با همت مردم عزیز و ارجمند آن منطقه به این اهداف عالیه جامه عمل بپوشانم سفره گسترده ای برای همه پهن خواهد شد و برای شما هم طبعا شغل مناسب و در خور وجود خواهد داشت . بنده ایشان را نمیشناسم اما از مشاوره ومحبت حضرتعالی صمیمانه سپاسگزارم . اینکه شما را بعنوان یک مدیر دولتی منصوب کنم . البته عزل و نصب در اختیار اینجانب نیست ولی اگر شایستگیهای لازم در شما باشد حتما شما را توصیه خواهم کرد . انشاالله موفق و موید باشید .
گزارش به مدیر
عماد
3 | 8 # عماد 1394-08-17 09:33
اگر فردی این توانایی را دارد که این کارهای خوب را برای منطقه خود انجام دهد حداقل بخشی از آنها را اجرایی می کند و منتظر نماینده شدن نمی ماند. مگر یک نماینده از نظر قانونی این توانایی را دارد؟
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی
سیدمحمدعلی بتولی
8 | 1 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 12:09
سلام جناب عماد . این پروژه ها اصلا پروژه های جدیدی نیستند و اینجانب در جلسه ای که که در سال 1385 در استانداری گیلان با مسئولان وقت استانداری داشتم آنها را مطرح کردم و در همان زمان عرض کردم که هیچ نیازی به "وام" ویا هر گونه تسهیلات مالی از مجاری داخل کشور نداریم و با سرمایه گذاری خارجی آنها را انجام میدهیم . اما مسئولین محترم هیچ استقبالی نفرمودند و یک برگ "موافقت اصولی" هم که صادر نفرمودند هیچ حتی "برادرانه" بنده را نصیحت فرمودند که : "خودم را به دردسر نیاندازم چون استان گیلان ظرفیت فرهنگی این کارها را ندارد و قربتا الی الله چوب لای چرخ اینجانب میگذارند" !! در چنان شرایطی هیچ کاری از بنده ساخته نبود و لذا از خیرش گذشتم . حالا اگر نمابنده مجلس باشم با قدرت مردمی و سیاسی ناشی از نمایندگی قادر خواهم بود که این موارد را انجام بدهم . این موارد "بیل زدن" لازم ندارد که از عهده اینجانب ساخته نباشد . بنده باید مذاکرات سیاسی و تجاری پروژه ها را انجام بدهم و کار را به نتیجه برسانم که این امور در تخصصم هست و قبلا بارها انجام داده ام و باز هم انجام خواهم داد . ضمنا کارخانه BMW با سایر کارخانه های خودروسازی مثلا پژو-سیتروئن-رنو-پیکان-کیاموتورز-مزدا و غیره ... چه فرقی دارد که اینطور موجب حیرت گردیده است؟! ما 50 سال است که در این کشور انواع و اقسام خودروها را تولید کرده ایم که هنوز هم اینکار ادامه دارد و داریم تولید میکنیم . BMW نیز خودروئی است مانند سایر خودروها وتولید آن تعجبی ندارد ! بلکه "عدم تولید آن" تعجب برانگیز است !! منطقه آزاد انزلی چگونه "منطقه آزاد" شد؟ با همان روش میتوان تالش و رضوانشهر را نیز "منطقه آزاد" کرد . اینهمه کارخانه ذوب آهن و نورد فولاد در کشور حتی در خود رشت ویا در استان مجاور تالش یعنی اردبیل چگونه ساخته شده؟ با همان روش در تالش هم میتوان کارخانه "ذوب آهن و فولادسازی" ساخت . اینهمه کارخانه کشتی سازی در سواحل جنوبی کشور وجود دارد . آنها چگونه ساخته شدند؟ با همان شیوه میتوان کارخانه کشتی سازی در رضوانشهر احداث کرد . اینها خیلی عجیب هستند؟؟ "هلاکوخان رامبد" 50 سال پیش در نبود امکانات زیربنائی چگونه "کارخانه چوکا" را ساخت؟ ما هم در این عصر امکانات و توسعه این کارخانجات را احداث میکنیم . خیلی عجیب است؟؟!! و اما چون نماینده مجلس توانائی های پنهان فراوانی دارد که اگر بکار بگیرد خیلی کارها میتواند انجام بدهد بنده پا در این میدان گذاشته ام تا با کمک مردم محترم و ارجمند آن منطقه این کارها را انجام بدهم . کار بدی کردم؟
گزارش به مدیر
حسین فلک پور
5 | 7 # حسین فلک پور 1394-08-17 11:40
تدعا که کنتور ندارد!
از کراوات ایشون معلومه که خبر ایران را نداره همچین وعده های خامی که مرغ پخته گریه اش میگیره میده!
استاد عزیز کجای کاری!؟ اینجا ما تو چاله چوله ها موندیم! شما گرفتی خط تولید بی ام دبلیو!!!!!!
آرزو بر جوانان عیب نیست!
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی
7 | 1 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 13:57
سلام عزیزم . بنده در همین کشور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکتهای مهم و عظیم بوده ام . "کراوات" بنده چه ارتباطی به بیخبری من از اوضاع و احوال دارد؟؟! جناب "پرفسوردکترهوشنگ امیراحمدی" و "پرفسوردکترمجیدسمیعی" هم "کراوات" میزنند آیا تا بحال کسی به آنها گفته که :"خبراز اوضاع ایران" ندارند؟؟!! چرا شما فقط زورتان به بنده رسیده؟؟! اتفاقا بنده به علت "اطلاعات بیش از حد" وارد این عرصه شده ام نه به علت بیخبری از امور !! مسلما "مقامات عالیرتبه امنیتی" در این کشور هم عکس بنده را می بینند و مطالب بنده را می خوانند . پس چرا آنها به اینجانب اعتراضی نمی کنند ؟؟! برای اینکه "چاله چوله ها"ی آن منطقه پر شوند یعنی آن منطقه آباد - زیبا - خوب و راحت و امن باشد و بتواند با "کیش" و "دبی" رقابت کند باید اینکارها صورت بگیرد و "گناه کبیره" اینجانب اینست که توانائی انجام اینکارها را "دارم" . اگر مثل سایرین بودم اینگونه مورد "ریشخند" شما واقع نمیشدم . شما به جای اینکه از مسئولان و نمایندگان قبلی خودتان بپرسید که چرا اینکارها را "نکرده اند" به بنده اعتراض میفرمائید و مرا مورد "ریشخند" قرار میدهید که چرا میخواهم اینکارها را انجام بدهم؟؟!! حاشا و کلا !!
گزارش به مدیر
شعبون
7 | 6 # شعبون 1394-08-17 13:08
آقا بتول شمام که بععععله؟ :P
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی
7 | 2 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 13:59
قربان اسم بنده : "سید محمد علی بتولی" است نه "آقا بتول" !!
گزارش به مدیر
شعبون کدخدا
6 | 6 # شعبون کدخدا 1394-08-17 14:14
ببخشید اصلاح میکنم،
آقا حاج پرفسور دکتر سید محمد علی بتولی شمام که بععععله؟ :P
گزارش به مدیر
امید محمدی تالش
3 | 6 # امید محمدی تالش 1394-08-17 13:23
اقای بتولی لطفا بااین صحبتهاو وعده ها مردم راگول نزنید ...اینجا تالش هست شما اینجا نیسنی خبر نداری از تالش ...بااحساس پاک مردم نجیب تالش بازی نکنیدلطفا
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی
7 | 1 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 16:12
"پشه کی داند که این باغ از کی است - زایشش اندر بهار و مرگ وی اندر دی است " . بنده نه برای گل روی شما بلکه برای "سود و منافع" آن که به همه و از جمله به خودم میرسد و نیز از همه مهمتر برای "حفظ منافع ملی کشورم" همه این کارها را انجام خواهم داد . چه شما بخواهید و یا نخواهید . آن منطقه هم باید روزی آباد شود . بروید مطالعه و بررسی کنید که "دبی" (امارات متحده عربی) 50 سال پیش چه وضعی داشت و بروید ببینید که حالا چه وضعی دارد . چگونه اینطور شد؟ مسلما با این "گوشه وکنایه ها" و "اهانتها" نبوده که به وضعیت امروز رسیده است . شما هم کمی از آنها یاد بگیرید . تصور میفرمائید "نمایندگی مجلس" برای اینجانب آنقدر موضوع مهم و با ارزشی است که من بخواهم برای آن دروغ بگویم ؟؟!! زهی بلاهت !! جهت استحضار حضرتعالی : اینجانب هرگز و هرگز در زندگی "دروغ" نگفته ام و نخواهم گفت . این موضوع را علاوه بر مقامات امنیتی کشور خانواده ام هم خیلی خوب میدانند و نیز هرگز اهل غلو و گزافه گوئی نیستم و اگر کاری را نتوانم انجام بدهم هرگز ادعای انجام آنرا نخواهم کرد . همچنین اگر بگویم که کاری را انجام میدهم مطمئن باشید که "انجام میدهم" . "در خانه اگر کس است-یک حرف بس است"
گزارش به مدیر
سیدمحمدعلی بتولی

8 | 1 # سیدمحمدعلی بتولی 1394-08-17 16:43

دوستان عزیزم . بنده که قبلا عرض کرده بودم : " حضور اینجانب در انتخابات نمایندگی مجلس شهرستانهای "تالش-ماسال و رضوانشهر" حضوری متفاوت خواهدبود" خب پس چرا حالا تا این حد تعجب فرموده اید ؟؟!! یعنی شما انتظار داشتید که حضور اینجانب نیز مشابه حضور کارمندان فلان یا بهمان اداره باشد ؟؟!! بنده انشاالله بیاری حق جهت مصاحبه مطبوعاتی روز پنجشنبه 21 آبانماه 1394 در "شهرماسال" و در خدمت همه شما همشهریان عزیز و ارجمندم خواهم بود . خدانگهدار و به امید دیدار . ارادتمند : سیدمحمدعلی بتولی .


نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 6 آذر 1394 10:19 ب.ظ

Eula
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:56 ق.ظ
Hello I am so thrilled I found your site, I really found you by mistake, while I was browsing on Yahoo for
something else, Regardless I am here now and would just like to say many thanks
for a marvelous post and a all round exciting blog (I also
love the theme/design), I don’t have time to
read through it all at the moment but I have saved it and also added your RSS
feeds, so when I have time I will be back to
read much more, Please do keep up the awesome b.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر